LRS-200N2-12
LRS-200N2-12 MEAN WELL USA Inc.
LRS-200N2-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 12V 204W
Packaging: Box
Power (Watts): 204W
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.18" H (215.0mm x 115.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 240 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, CQC, cURus, EAC, UKCA
Efficiency: 87.5%
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 17 A
на замовлення 48 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 204W, Packaging: Box, Power (Watts): 204W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input, Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.18" H (215.0mm x 115.0mm x 30.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 240 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, CQC, cURus, EAC, UKCA, Efficiency: 87.5%, Voltage - Output 1: 12V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 17 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LRS-200N2-12 LRS-200N2-12 Виробник : MEAN WELL LRS-200N2-spec.pdf Power Supplies - Chassis Mount 204W 12V 17A 200% Peak Power
на замовлення 40 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
LRS-200N2-12 LRS-200N2-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. lrs200n2spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 17A 204W 9-Pin Carton
на замовлення 19 шт:
Мінімальне замовлення: 4
товару немає в наявності
товару немає в наявності
LRS-200N2-12 LRS-200N2-12 Виробник : MEAN WELL LRS-200N2-spec.pdf AC/DC, 204W, Вхід: 90-132/180-264VAC/240-370VDC, Вихід: +12V/17А, розміри 215х115х30 мм, -25...+70 C (високопікове) Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
LRS-200N2-12 LRS-200N2-12 Виробник : MEAN WELL LRS-200N2-spec.pdf AC/DC, 204W, Вхід: 90-132/180-264VAC/240-370VDC, Вихід: +12V/17А, розміри 215х115х30 мм, -25...+70 C (високопікове) Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт