LRS-200N2-24
LRS-200N2-24 MEAN WELL USA Inc.
LRS-200N2-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 24V 211W
Power (Watts): 211W
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.18" H (215.0mm x 115.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 240 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, CQC, cURus, EAC, UKCA
Efficiency: 89.5%
Voltage - Output 1: 24V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 8.8 A
на замовлення 33 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 211W, Power (Watts): 211W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.18" H (215.0mm x 115.0mm x 30.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 240 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, CQC, cURus, EAC, UKCA, Efficiency: 89.5%, Voltage - Output 1: 24V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 8.8 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LRS-200N2-24 LRS-200N2-24 Виробник : MEAN WELL LRS-200N2-spec.pdf Power Supplies - Chassis Mount 211.2W 24V 8.8A 200% Peak Power
на замовлення 37 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
LRS-200N2-24 LRS-200N2-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. lrs200n2spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 8.8A 211.2W 9-Pin Carton
на замовлення 7 шт:
Мінімальне замовлення: 6
на замовлення 7 шт:
на замовлення 114 шт:
Мінімальне замовлення: 4