LRS-350-4.2
LRS-350-4.2 MEAN WELL USA Inc.
LRS-350-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 4.2V 252W
Packaging: Box
Power (Watts): 252W
Features: Adjustable Output
Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.18" H (215.0mm x 115.0mm x 30.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 240 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, cURus
Efficiency: 81.5%
Voltage - Output 1: 4.2V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Current - Output 1: 60 A
на замовлення 214 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 4.2V 252W, Packaging: Box, Power (Watts): 252W, Features: Adjustable Output, Size / Dimension: 8.46" L x 4.53" W x 1.18" H (215.0mm x 115.0mm x 30.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 240 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, cURus, Efficiency: 81.5%, Voltage - Output 1: 4.2V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Current - Output 1: 60 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LRS-350-4.2 LRS-350-4.2 Виробник : Mean-Well USA, Inc. lrs350spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 4.2V 60A 252W 9-Pin
на замовлення 61 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
товару немає в наявності
LRS-350-4.2 LRS-350-4.2 Виробник : MEAN WELL LRS-350-spec.pdf AC/DC, 252W, Вхід: 90-132/180-264VAC/240-370VDC, Вихід: 4.2V/60А, розміри 215х115х30 мм, -25...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
LRS-350-4.2 LRS-350-4.2 Виробник : MEAN WELL LRS-350-spec.pdf AC/DC, 252W, Вхід: 90-132/180-264VAC/240-370VDC, Вихід: 4.2V/60А, розміри 215х115х30 мм, -25...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
LRS-350-4.2 LRS-350-4.2 Виробник : MEAN WELL LRS-350-spec.pdf Switching Power Supplies 252W 4.2V 60A 115Vac or 230Vac