LRS-450-12
LRS-450-12 Mean-Well USA, Inc.
lrs-450-spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 37.5A 450W 9-Pin Carton
на замовлення 29 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 450W, Packaging: Box, Power (Watts): 450W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Standby Output, Universal Input, Size / Dimension: 10.04" L x 4.88" W x 1.38" H (255.0mm x 124.0mm x 35.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 255 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, UKCA, Efficiency: 90%, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 62368-1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LRS-450-12 LRS-450-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. lrs-450-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 37.5A 450W 9-Pin Carton
на замовлення 29 шт:
Кількість Ціна
на замовлення 33 шт:
Мінімальне замовлення: 3
LRS-450-12 Виробник : MEAN WELL USA Inc. search.aspx?prod=LRS-450 Description: AC/DC CONVERTER 12V 450W
Packaging: Box
Power (Watts): 450W
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Standby Output, Universal Input
Size / Dimension: 10.04" L x 4.88" W x 1.38" H (255.0mm x 124.0mm x 35.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 255 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, UKCA
Efficiency: 90%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 62368-1
на замовлення 6 шт:
LRS-450-12 LRS-450-12 Виробник : MEAN WELL LRS-450-spec.pdf AC/DC, 450W, Вхід: 90-132/180-264VAC/255-370VDC, Вихід: 12V/37.5А, розміри 225х124х35 мм, -20...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
LRS-450-12 LRS-450-12 Виробник : MEAN WELL LRS-450-spec.pdf AC/DC, 450W, Вхід: 90-132/180-264VAC/255-370VDC, Вихід: 12V/37.5А, розміри 225х124х35 мм, -20...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
LRS-450-12 LRS-450-12 Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=LRS-450 Power Supplies - Chassis Mount 450W 12V 37.5A