LRS-450-48
LRS-450-48 MEAN WELL
LRS-450-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
AC/DC, 451.2W, Вхід: 90-132/180-264VAC/255-370VDC, Вихід: 48V/9.4А, розміри 225х124х35 мм, -20...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 3 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 48V 451W, Power (Watts): 451W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Standby Output, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 10.04" L x 4.88" W x 1.38" H (255.0mm x 124.0mm x 35.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 255 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, UKCA, Efficiency: 92%, Voltage - Output 1: 48V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 62368-1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LRS-450-48 LRS-450-48 Виробник : MEAN WELL LRS-450-spec.pdf AC/DC, 451.2W, Вхід: 90-132/180-264VAC/255-370VDC, Вихід: 48V/9.4А, розміри 225х124х35 мм, -20...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 3 шт:
термін постачання 5 дні (днів)
Кількість Ціна
LRS-450-48 LRS-450-48 Виробник : Mean-Well USA, Inc. lrs450spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 48V 9.4A 451.2W 9-Pin Carton
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
на замовлення 10 шт:
на замовлення 13 шт:
LRS-450-48 Виробник : MEAN WELL USA Inc. search.aspx?prod=LRS-450 Description: AC/DC CONVERTER 48V 451W
Power (Watts): 451W
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Standby Output, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 10.04" L x 4.88" W x 1.38" H (255.0mm x 124.0mm x 35.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 255 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, UKCA
Efficiency: 92%
Voltage - Output 1: 48V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 62368-1
LRS-450-48 LRS-450-48 Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=LRS-450 Power Supplies - Chassis Mount 451.2W 48V 9.4A