LRS-600-24
LRS-600-24 Mean-Well USA, Inc.
lrs600spec.pdf
Виробник: Mean-Well USA, Inc.
AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 25A 600W 9-Pin Carton
на замовлення 7 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 24V 600W, Power (Watts): 600W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Standby Output, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 8.86" L x 4.88" W x 1.61" H (225.0mm x 124.0mm x 41.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 255 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 65°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, UKCA, Efficiency: 91%, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, Standard Number: 60950-1; 62368-1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LRS-600-24 Виробник : MEAN WELL USA Inc. search.aspx?prod=LRS-600 Description: AC/DC CONVERTER 24V 600W
Power (Watts): 600W
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Standby Output, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.86" L x 4.88" W x 1.61" H (225.0mm x 124.0mm x 41.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 255 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 65°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, UKCA
Efficiency: 91%
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
Standard Number: 60950-1; 62368-1
на замовлення 40 шт:
Кількість Ціна
LRS-600-24 LRS-600-24 Виробник : Mean-Well USA, Inc. lrs600spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 24V 25A 600W 9-Pin Carton
товару немає в наявності
товару немає в наявності
LRS-600-24 LRS-600-24 Виробник : MEAN WELL LRS-600-spec.pdf AC/DC, 600W, Вхід: 90-132/180-264VAC/255-370VDC, Вихід: 24V/25А, розміри 225х124х41 мм, -20...+65 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
LRS-600-24 LRS-600-24 Виробник : MEAN WELL LRS-600-spec.pdf AC/DC, 600W, Вхід: 90-132/180-264VAC/255-370VDC, Вихід: 24V/25А, розміри 225х124х41 мм, -20...+65 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
LRS-600-24 LRS-600-24 Виробник : MEAN WELL search.aspx?prod=LRS-600 Power Supplies - Chassis Mount 600W 24V 25A