LRS-600N2-12
LRS-600N2-12 MEAN WELL USA Inc.
LRS-600N2-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: AC/DC CONVERTER 12V 600W
Power (Watts): 600W
Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input
Packaging: Box
Size / Dimension: 8.46" L x 4.88" W x 1.61" H (215.0mm x 124.0mm x 41.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 255 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -20°C ~ 65°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, UKCA
Efficiency: 90%
Voltage - Output 1: 12V
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Standard Number: 62368-1
Current - Output 1: 50 A
на замовлення 53 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 12V 600W, Power (Watts): 600W, Features: Adjustable Output, DC Input Capable, Universal Input, Packaging: Box, Size / Dimension: 8.46" L x 4.88" W x 1.61" H (215.0mm x 124.0mm x 41.0mm), Mounting Type: Chassis Mount, Voltage - Input: 90 ~ 132 VAC, 180 ~ 264 VAC, 255 ~ 370 VDC, Type: Enclosed, Operating Temperature: -20°C ~ 65°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, EAC, UKCA, Efficiency: 90%, Voltage - Output 1: 12V, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, Standard Number: 62368-1, Current - Output 1: 50 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LRS-600N2-12 LRS-600N2-12 Виробник : MEAN WELL LRS-600N2-spec.pdf Power Supplies - Chassis Mount 600W 12V 50A 200% Peak Power
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
LRS-600N2-12 LRS-600N2-12 Виробник : Mean-Well USA, Inc. lrs600n2spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 50A 600W 9-Pin Carton
на замовлення 3 шт:
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
товару немає в наявності
LRS-600N2-12 LRS-600N2-12 Виробник : MEAN WELL LRS-600N2-spec.pdf AC/DC, 600W, Вхід: 90-132/180-264VAC/255-370VDC, Вихід: 12V/50А, розміри 225х124х41 мм, -20...+65 C, 200% peak power Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
LRS-600N2-12 LRS-600N2-12 Виробник : MEAN WELL LRS-600N2-spec.pdf AC/DC, 600W, Вхід: 90-132/180-264VAC/255-370VDC, Вихід: 12V/50А, розміри 225х124х41 мм, -20...+65 C, 200% peak power Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт