Продукція > MORNSUN > LS10-13B03R3
LS10-13B03R3
LS10-13B03R3 Mornsun
LS10-13BxxR3.pdf
Виробник: Mornsun
AC-DC перетворювач без корпусу, Кіл. вих. кан. = 1, Uвих1, В = 3,3, Розм = 32 x 15,1 x 17,2 мм, Uвх (AC), В = 85...305, Uвх (DC), В = 100...430, ККД, % = 73, Опис AC-DC перетворювач, Р, Вт = 6.6, Тексп, °C = -40...+85, Iвих1, А = 2, Uвих, % = 3, Рів. пуль
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 21 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 6.6W, Packaging: Tray, Package / Case: 6-SIP Module, Size / Dimension: 1.26" L x 0.59" W x 0.68" H (32.0mm x 15.1mm x 17.2mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 73%, Current - Output (Max): 2A, Voltage - Output 1: 3.3V, Part Status: Active, Power (Watts): 6.6 W, Number of Outputs: 1.
Інші пропозиції LS10-13B03R3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LS10-13B03R3 LS10-13B03R3 Виробник : Mornsun America, LLC LS10-13B03R3.html Description: AC/DC CONVERTER 3.3V 6.6W
Packaging: Tray
Package / Case: 6-SIP Module
Size / Dimension: 1.26" L x 0.59" W x 0.68" H (32.0mm x 15.1mm x 17.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 73%
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Output 1: 3.3V
Part Status: Active
Power (Watts): 6.6 W