LS10-13B05R3
LS10-13B05R3 Mornsun America, LLC
LS10-13B05R3.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: AC/DC CONVERTER 5V 10W
Packaging: Tray
Package / Case: 6-SIP Module
Size / Dimension: 1.26" L x 0.59" W x 0.68" H (32.0mm x 15.1mm x 17.2mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus
Efficiency: 77%
Current - Output (Max): 2A
Voltage - Output 1: 5V
Part Status: Active
Power (Watts): 10 W
Number of Outputs: 1
на замовлення 1503 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 312
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC CONVERTER 5V 10W, Packaging: Tray, Package / Case: 6-SIP Module, Size / Dimension: 1.26" L x 0.59" W x 0.68" H (32.0mm x 15.1mm x 17.2mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, Efficiency: 77%, Current - Output (Max): 2A, Voltage - Output 1: 5V, Part Status: Active, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LS10-13B05R3 LS10-13B05R3 Виробник : AMCHARD DC_LS10-13b05r3_AMCHARD_0001.pdf Код виробника: LS10-13B05R3 RoHS AC/DC Converter, 10W, Vout/Iout 5V/2000mA, Viso 4000VAC, EFF 78% Converters AC/DC and DC/DC
кількість в упаковці: 20 шт
на замовлення 20 шт:
Кількість Ціна
LS10-13B05R3 LS10-13B05R3 Виробник : Mornsun LS10-13BxxR3.pdf AC-DC перетворювач без корпусу, Кіл. вих. кан. = 1, Uвих1, В = 5, Розм = 32 х 15,1 х 17,2 мм, Uвх (AC), В = 85...305, Uвх (DC), В = 100...430, ККД, % = 77, Опис AC-DC перетворювач, Р, Вт = 10, Тексп, °C = -40...+85, Iвих1, А = 2, Uвих, % = 2, Рів. пульс.,
кількість в упаковці: 312 шт
на замовлення 27 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
LS10-13B05R3 Виробник : AMCHARD LS10-13B05R3.html AC/DC Converter, 10W, Vout/Iout 5V/2000mA, Viso 4000VAC, EFF 78% LS10-13B05R3 DC LS10-13b05r3