Продукція > MORNSUN > LS10-13B24SS
LS10-13B24SS MORNSUN
Виробник: MORNSUN
LS10-13B24SS
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: OPEN FRAME AC DC CONVERTER 1 OUT, Packaging: Tray, Package / Case: 16-SIP Module, 6 Leads, Size / Dimension: 1.75" L x 0.59" W x 0.94" H (44.5mm x 15.0mm x 24.0mm), Mounting Type: Through Hole, Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC, Type: Open Frame, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: Household Appliances, ITE (Commercial), Approval Agency: CB, CE, cURus, IEC, UKCA, UL, Efficiency: 82%, Current - Output (Max): 420mA, Voltage - Output 1: 24V, Power (Watts): 10 W, Number of Outputs: 1, Standard Number: 60335-1; 62368-1.
Інші пропозиції LS10-13B24SS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LS10-13B24SS Виробник : Mornsun America, LLC Description: OPEN FRAME AC DC CONVERTER 1 OUT
Packaging: Tray
Package / Case: 16-SIP Module, 6 Leads
Size / Dimension: 1.75" L x 0.59" W x 0.94" H (44.5mm x 15.0mm x 24.0mm)
Mounting Type: Through Hole
Voltage - Input: 85 ~ 305 VAC, 100 ~ 430 VDC
Type: Open Frame
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: Household Appliances, ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CE, cURus, IEC, UKCA, UL
Efficiency: 82%
Current - Output (Max): 420mA
Voltage - Output 1: 24V
Power (Watts): 10 W