LS200-15/L
LS200-15/L TDK-Lambda
Виробник: TDK-Lambda
Switching Power Supplies 201W 15V 13.4A
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LS20015L LS20015L Виробник : TDK ls200-datasheet.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 15V 9.3A
на замовлення 11 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
LS20015/L Виробник : TDK-Lambda Americas Inc. 129882064312671593_LS200%20150-200W%20General%20Purpose%20Power%20Supplies%20Datasheet.pdf Description: AC/DC CONVERTER 15V 200W