LSA-230-22-20
LSA-230-22-20
Код товару: 9982
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Опис: Газоразрядник 2х электродный
Написати відгук
Інші пропозиції LSA-230-22-20
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LSA-230-22-20 LSA-230-22-20 Виробник : Karson Technology разрядник двухэлектродный (напряж.пробоя =184-276V,max импул.напряжение пробоя=800V,импульсный разрядный ток( 8/20мкс)=10kA, разрядный ток (50Hz ,1sec)= 20A,сопротивление изоляции=10Гом,емкость=2пф,аксиальные выводы.L=25mm... Група товару: Розрядники Корп