Продукція > WENRUN > LSD052BY-101 BIN L
LSD052BY-101 BIN L Wenrun
Виробник: Wenrun
Display LED 0.52"; yellow (585nm); 3 - 5 mcd; black background; Anode; IF=20mA; VF=2.0V; Equivalent: SA52-11YWA LSD052BY-101 WENRUN OWS.52yagd
кількість в упаковці: 220 шт
на замовлення 935 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 220
Відгуки про товар
Написати відгук
Display LED 0.52"; yellow (585nm); 3 - 5 mcd; black background; Anode; IF=20mA; VF=2.0V; Equivalent: SA52-11YWA LSD052BY-101 WENRUN OWS.52yagd, кількість в упаковці: 220 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LSD052BY-101 BIN L Виробник : Wenrun Display LED 0.52"; yellow (585nm); 3 - 5 mcd; black background; Anode; IF=20mA; VF=2.0V; Equivalent: SA52-11YWA LSD052BY-101 WENRUN OWS.52yagd
на замовлення 2200 шт:
Кількість Ціна