Продукція > WENRUN > LSD056BAG-105
LSD056BAG-105 Wenrun
Виробник: Wenrun
dISPLAY:LED 0.56"; Green (565nm); 3-5mcd; 19mm Anode; IF=20mA;VF=2.2V; Equivalent: SA56-x1GWA;KW1-561AGB LSD056BAG-105 WENRUN OWS.56zagd
кількість в упаковці: 180 шт
на замовлення 36 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 180
Відгуки про товар
Написати відгук
dISPLAY:LED 0.56"; Green (565nm); 3-5mcd; 19mm Anode; IF=20mA;VF=2.2V; Equivalent: SA56-x1GWA;KW1-561AGB LSD056BAG-105 WENRUN OWS.56zagd, кількість в упаковці: 180 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LSD056BAG-105 Виробник : Wenrun dISPLAY:LED 0.56"; Green (565nm); 3-5mcd; 19mm Anode; IF=20mA;VF=2.2V; Equivalent: SA56-x1GWA;KW1-561AGB LSD056BAG-105 WENRUN OWS.56zagd
на замовлення 1871 шт:
Кількість Ціна