Продукція > WENRUN > LSD056BUE-105
LSD056BUE-105 Wenrun
Виробник: Wenrun
0.56" LED single digit display; red (645nm); luminosity: 8 - 10 mcd; black background;com.anode;IF=20mA;VF=1.85V;equivalent: SA56-x1SRWA;KW1-561ASB LSD056BUE-105 Wenrun OWS.56cagd
кількість в упаковці: 180 шт
на замовлення 1800 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 180
Відгуки про товар
Написати відгук
0.56" LED single digit display; red (645nm); luminosity: 8 - 10 mcd; black background;com.anode;IF=20mA;VF=1.85V;equivalent: SA56-x1SRWA;KW1-561ASB LSD056BUE-105 Wenrun OWS.56cagd, кількість в упаковці: 180 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LSD056BUE-105 Виробник : Wenrun 0.56" LED single digit display; red (645nm); luminosity: 8 - 10 mcd; black background;com.anode;IF=20mA;VF=1.85V;equivalent: SA56-x1SRWA;KW1-561ASB LSD056BUE-105 Wenrun OWS.56cagd
Кількість Ціна