Продукція > WENRUN > LSD080BG-102
LSD080BG-102 Wenrun
Виробник: Wenrun
0.80" LED single digit display; green (568nm); luminosity: 5600-13000 mcd; black background; common anode; IF=25mA; VF=2.2V LSD080BG-10 OWS.80zagd
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 59 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
0.80" LED single digit display; green (568nm); luminosity: 5600-13000 mcd; black background; common anode; IF=25mA; VF=2.2V LSD080BG-10 OWS.80zagd, кількість в упаковці: 10 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LSD080BG-102 Виробник : Wenrun 0.80" LED single digit display; green (568nm); luminosity: 5600-13000 mcd; black background; common anode; IF=25mA; VF=2.2V LSD080BG-10 OWS.80zagd