LSP-160-12T
LSP-160-12T MEAN WELL
LSP-160-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL
Switching Power Supplies 162W 13.5A 12V Terminal Block Conn
на замовлення 26 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Built-in Power Supplies, Description: Power supply: switching; for building in,modular; 160W; 12VDC, Manufacturer series: LSP-160, Kind of power supply: for building in; modular, Caution!: rated parameters obtained at full load, Type of power supply: switching, Electrical connection: terminal block, Operating temperature: -30...70°C, Body dimensions: 194x55x20mm, Number of outputs: 1, Output voltage range: 11.4...12.6V DC, Output current: 13.5A, Efficiency: 92.5%, Supply voltage: 100...264V AC; 141...370V DC, Power: 160W, Output voltage: 12V DC, Kind of case: 279, Additional functions: active PFC, Protection: anti-overload OPP; anti-overvoltage OVP; overheating OTP; short circuit protection SCP.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LSP-160-12T LSP-160-12T Виробник : MEAN WELL USA Inc. LSP-160-spec.pdf Description: AC/DC CONVERTER 12V 162W
Packaging: Box
Power (Watts): 162W
Features: Adjustable Output, PFC
Size / Dimension: 7.64" L x 2.17" W x 0.79" H (194.0mm x 55.0mm x 20.0mm)
Mounting Type: Chassis Mount
Voltage - Input: 100 ~ 264 VAC, 141 ~ 370 VDC
Type: Enclosed
Operating Temperature: -30°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Approval Agency: CB, CCC, CE, cURus, EAC, TUV
Efficiency: 92.5%
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
Current - Output 1: 13.5 A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
LSP-160-12T LSP-160-12T Виробник : Mean-Well USA, Inc. lsp-160-spec.pdf AC/DC Power Supply Single-OUT 12V 13.5A 200.16W 11-Pin Carton
на замовлення 9 шт:
Мінімальне замовлення: 3
товару немає в наявності
LSP-160-12T LSP-160-12T Виробник : MEAN WELL LSP-160-spec.pdf AC/DC, 200.16W, Вхід: 100-264VAC/141-370VDC, Вихід: 12V/16.68А, розміри 194х55х20 мм, -30...+70 C Група товару: AC-DC-перетворювачі в корпусі/кожусі Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
LSP-160-12T LSP-160-12T Виробник : MEAN WELL LSP-160-spec.pdf AC/DC, 200.16W, Вхід: 100-264VAC/141-370VDC, Вихід: 12V/16.68А, розміри 194х55х20 мм, -30...+70 C Група товару: MEAN WELL Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
LSP-160-12T LSP-160-12T Виробник : MEAN WELL LSP-160-spec.pdf Category: Built-in Power Supplies
Description: Power supply: switching; for building in,modular; 160W; 12VDC
Manufacturer series: LSP-160
Kind of power supply: for building in; modular
Caution!: rated parameters obtained at full load
Type of power supply: switching
Electrical connection: terminal block
Operating temperature: -30...70°C
Body dimensions: 194x55x20mm
Number of outputs: 1
Output voltage range: 11.4...12.6V DC
Output current: 13.5A
Efficiency: 92.5%
Supply voltage: 100...264V AC; 141...370V DC
Power: 160W
Output voltage: 12V DC