Продукція > TAIYO YUDEN > LSQNA201209T220M
LSQNA201209T220M
LSQNA201209T220M Taiyo Yuden
LSQNA201209T220M_SS.pdf
Виробник: Taiyo Yuden
Description: FIXED IND 22UH 150MA 2.73 OHM
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 2.73Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 23MHz
Current - Saturation (Isat): 150mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 150 mA
на замовлення 2225 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 22UH 150MA 2.73 OHM, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 2.73Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 23MHz, Current - Saturation (Isat): 150mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 22 µH, Current Rating (Amps): 150 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LSQNA201209T220M LSQNA201209T220M Виробник : Taiyo Yuden LSQNA201209T220M_SS.pdf Description: FIXED IND 22UH 150MA 2.73 OHM
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Type: Wirewound
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 0805
Inductance: 22 µH
Current Rating (Amps): 150 mA