Продукція > TAIYO YUDEN > LSQPA251818T221M
LSQPA251818T221M
LSQPA251818T221M Taiyo Yuden
Виробник: Taiyo Yuden
Description: FIXED IND 220UH 110MA 10.92 OHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 1007 (2518 Metric)
Size / Dimension: 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 10.92Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 5.5MHz
Current - Saturation (Isat): 115mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 796 kHz
Supplier Device Package: 1007
Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm)
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 110 mA
на замовлення 1988 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 220UH 110MA 10.92 OHM, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1007 (2518 Metric), Size / Dimension: 0.098" L x 0.071" W (2.50mm x 1.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 10.92Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 5.5MHz, Current - Saturation (Isat): 115mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 796 kHz, Supplier Device Package: 1007, Height - Seated (Max): 0.071" (1.80mm), Inductance: 220 µH, Current Rating (Amps): 110 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LSQPA251818T221M LSQPA251818T221M Виробник : Taiyo Yuden Description: FIXED IND 220UH 110MA 10.92 OHM
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 1007
Inductance: 220 µH
Current Rating (Amps): 110 mA