Продукція > TAIYO YUDEN > LSQPB201210T150M
LSQPB201210T150M
LSQPB201210T150M Taiyo Yuden
LSQPB201210T150M_SS.pdf
Виробник: Taiyo Yuden
Description: FIXED IND 15UH 300MA 1.3 OHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
DC Resistance (DCR): 1.3Ohm Max
Frequency - Self Resonant: 15MHz
Current - Saturation (Isat): 220mA
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz
Supplier Device Package: 0805
Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 300 mA
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 15UH 300MA 1.3 OHM SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, DC Resistance (DCR): 1.3Ohm Max, Frequency - Self Resonant: 15MHz, Current - Saturation (Isat): 220mA, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 2.52 MHz, Supplier Device Package: 0805, Height - Seated (Max): 0.039" (1.00mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 300 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LSQPB201210T150M LSQPB201210T150M Виробник : Taiyo Yuden LSQPB201210T150M_SS.pdf Description: FIXED IND 15UH 300MA 1.3 OHM SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Material - Core: Ferrite
Supplier Device Package: 0805
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 300 mA