LSTT-3.2-0-40MM TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LSTT-3.2-0-40MM
Packaging: Box
Color: Black
Material: Polyolefin (PO), Irradiated
Length: 0.131' (40.00mm, 1.57")
Type: Tubing, Flexible
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Shrinkage Ratio: 2 to 1
Inner Diameter - Supplied: 0.126" (3.20mm)
Inner Diameter - Recovered: 0.063" (1.60mm)
Recovered Wall Thickness: 0.022" (0.56mm)
Shrink Temperature: 65°C
Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C)
Shelf Life: 144 Months
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LSTT-3.2-0-40MM, Packaging: Box, Color: Black, Material: Polyolefin (PO), Irradiated, Length: 0.131' (40.00mm, 1.57"), Type: Tubing, Flexible, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Shrinkage Ratio: 2 to 1, Inner Diameter - Supplied: 0.126" (3.20mm), Inner Diameter - Recovered: 0.063" (1.60mm), Recovered Wall Thickness: 0.022" (0.56mm), Shrink Temperature: 65°C, Storage/Refrigeration Temperature: 32°F ~ 95°F (0°C ~ 35°C), Shelf Life: 144 Months.