LT034D475MAT2S
LT034D475MAT2S AVX Corporation
LT-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 4.7UF 4V X5R 0603
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4V 4.7uF X5R 0603 20% Tol.
Інші пропозиції LT034D475MAT2S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LT034D475MAT2S LT034D475MAT2S Виробник : AVX Corporation LT-Series.pdf Description: CAP CER 4.7UF 4V X5R 0603
товару немає в наявності
LT034D475MAT2S LT034D475MAT2S Виробник : AVX lt-6600.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4V 4.7uF X5R 0603 20% Tol