Продукція > AVX > LT036D225MAT2S
LT036D225MAT2S
LT036D225MAT2S AVX
lt-6600.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V 2.2uF X5R 0603 20% Tol
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LT036D225MAT2S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LT036D225MAT2S LT036D225MAT2S Виробник : AVX Corporation lt.pdf Description: CAP CER 2.2UF 6.3V X5R 0603
товару немає в наявності