Продукція > AVX > LT03YD105KAT2S
LT03YD105KAT2S
LT03YD105KAT2S AVX
lt-6600.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 1uF X5R 0603 10% Tol
на замовлення 3090 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції LT03YD105KAT2S
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LT03YD105KAT2S LT03YD105KAT2S Виробник : AVX Corporation LT-Series.pdf Description: CAP CER 1UF 16V X5R 0603
товару немає в наявності