Продукція > AVX > LT053D105MAT2X
LT053D105MAT2X AVX
lt-6600.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 1uF X5R 0805 20% Tol
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1UF 25V X5R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low Profile, Voltage - Rated: 25V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Capacitance: 1 µF.
Інші пропозиції LT053D105MAT2X
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LT053D105MAT2X LT053D105MAT2X Виробник : KYOCERA AVX Components 158lt-series.pdf Cap Ceramic 1uF 25V X5R 20% Pad SMD 0805 85°C T/R
товару немає в наявності
LT053D105MAT2X LT053D105MAT2X Виробник : KYOCERA AVX DS_478_lt.pdf Description: CAP CER 1UF 25V X5R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low Profile
Voltage - Rated: 25V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Capacitance: 1 µF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low Profile
Voltage - Rated: 25V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Capacitance: 1 µF