LT056D106MAT2X
LT056D106MAT2X AVX Corporation
lt.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 10UF 6.3V X5R 0805
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V 10uF X5R 0805 20% Tol HIGH CV.
Інші пропозиції LT056D106MAT2X
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LT056D106MAT2X LT056D106MAT2X Виробник : AVX Corporation lt.pdf Description: CAP CER 10UF 6.3V X5R 0805
товару немає в наявності
LT056D106MAT2X LT056D106MAT2X Виробник : AVX lt-6600.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V 10uF X5R 0805 20% Tol HIGH CV