LT056R2ANW
LT056R2ANW KYOCERA AVX Components
avx-pltc-series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX Components
Cap Trimmer 6.2/60pF 150V 0.05pF Waffle
Написати відгук
Description: CAP CER 6.2PF 0805, Packaging: Tray, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Mounting Type: Surface Mount, Capacitance: 6.2 pF.
Інші пропозиції LT056R2ANW
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LT056R2ANW LT056R2ANW Виробник : KYOCERA AVX Components avx-pltc-series.pdf Cap Trimmer 6.2/60pF 150V 0.05pF Waffle
товару немає в наявності
LT056R2ANW Виробник : KYOCERA AVX AVX-PLTC-Series.pdf Description: CAP CER 6.2PF 0805
Packaging: Tray
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Mounting Type: Surface Mount
Capacitance: 6.2 pF