Продукція > KYOCERA AVX > LT05YD225MAT2X
LT05YD225MAT2X
LT05YD225MAT2X KYOCERA AVX
lt.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 2.2UF 16V X5R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Features: Low Profile
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 2.2 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 2.2UF 16V X5R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Low Profile, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 2.2 µF.
Інші пропозиції LT05YD225MAT2X
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LT05YD225MAT2X LT05YD225MAT2X Виробник : KYOCERA AVX lt.pdf Description: CAP CER 2.2UF 16V X5R 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Low Profile
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 2.2 µF