Продукція > KYOCERA AVX > LT05YD475MAT2X
LT05YD475MAT2X
LT05YD475MAT2X KYOCERA AVX
DS_478_lt.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 4.7uF 16V 0805 X5R
на замовлення 3259 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4.7UF 16V X5R 0805, Tolerance: ±20%, Features: Low Profile, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 16V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.95mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 4.7 µF.
Інші пропозиції LT05YD475MAT2X
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LT05YD475MAT2X LT05YD475MAT2X Виробник : KYOCERA AVX DS_478_lt.pdf Description: CAP CER 4.7UF 16V X5R 0805
Tolerance: ±20%
Features: Low Profile
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.01mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.95mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 4.7 µF
товару немає в наявності
Tolerance: ±20%
Features: Low Profile
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 16V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 4.7 µF