Продукція > KYOCERA AVX > LT063D475MAT2X
LT063D475MAT2X
LT063D475MAT2X KYOCERA AVX
lt.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 4.7UF 25V X5R 1206
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 4.7uF X5R 1206 20% Tol.
Інші пропозиції LT063D475MAT2X
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LT063D475MAT2X LT063D475MAT2X Виробник : KYOCERA AVX lt.pdf Description: CAP CER 4.7UF 25V X5R 1206
товару немає в наявності
LT063D475MAT2X LT063D475MAT2X Виробник : AVX lt-6600.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 25V 4.7uF X5R 1206 20% Tol