Продукція > AVX > LT066D106KAT2X
LT066D106KAT2X
LT066D106KAT2X AVX
lt-6600.pdf
Виробник: AVX
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 6.3V 10uF X5R 1206 10% Tol HIGH CV
на замовлення 4000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 6.3V X5R 1206, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: Low Profile, Voltage - Rated: 6.3V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Part Status: Obsolete, Capacitance: 10 µF.
Інші пропозиції LT066D106KAT2X
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LT066D106KAT2X LT066D106KAT2X Виробник : KYOCERA AVX lt.pdf Description: CAP CER 10UF 6.3V X5R 1206
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: Low Profile
Voltage - Rated: 6.3V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 10 µF
товару немає в наявності
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: Low Profile
Voltage - Rated: 6.3V
Temperature Coefficient: X5R
Applications: General Purpose
Part Status: Obsolete
Capacitance: 10 µF