LT06YD475KAT2W
LT06YD475KAT2W AVX Corporation
LT-Series.pdf
Виробник: AVX Corporation
Description: CAP CER 4.7UF 16V X5R 1206
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 4.7uF X5R 1206 10% Tol.
Інші пропозиції LT06YD475KAT2W
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LT06YD475KAT2W LT06YD475KAT2W Виробник : KYOCERA AVX Components 158lt-series.pdf Cap Ceramic 4.7uF 16V X5R 10% Pad SMD 1206 85°C T/R
товару немає в наявності
LT06YD475KAT2W LT06YD475KAT2W Виробник : AVX lt-6600.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16V 4.7uF X5R 1206 10% Tol