Продукція > KYOCERA AVX > LT06ZD106MAT2W
LT06ZD106MAT2W
LT06ZD106MAT2W KYOCERA AVX
DS_478_lt.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CAP CER 10UF 10V X5R 1206
Tolerance: ±20%
Features: Low Profile
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 10V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X5R
Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.037" (0.94mm)
Capacitance: 10 µF
Написати відгук
Description: CAP CER 10UF 10V X5R 1206, Tolerance: ±20%, Features: Low Profile, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 10V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X5R, Size / Dimension: 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.037" (0.94mm), Capacitance: 10 µF.
Інші пропозиції LT06ZD106MAT2W
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LT06ZD106MAT2W Виробник : AVX lt-6600.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 10V 10uF X5R 1206 20% Tol HIGH CV