LT1004IDR-1-2
LT1004IDR-1-2 Texas Instruments
slvs022m.pdf?t.download=true&u=5oefqw
Виробник: Texas Instruments
Description: IC VREF SHUNT 0.32% 8SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.32%
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: 20ppm/°C Typical
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Supplier Device Package: 8-SOIC
Voltage - Output (Min/Fixed): 1.235V
Noise - 10Hz to 10kHz: 60µVrms
Part Status: Active
Current - Cathode: 10 µA
Current - Output: 20 mA
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: IC VREF SHUNT 0.32% 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.32%, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: 20ppm/°C Typical, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Supplier Device Package: 8-SOIC, Voltage - Output (Min/Fixed): 1.235V, Noise - 10Hz to 10kHz: 60µVrms, Part Status: Active, Current - Cathode: 10 µA, Current - Output: 20 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Description: IC: voltage reference source; 1.235V; ±0.3%; SO8; reel,tape; 10mA
Kind of package: reel; tape
Case: SO8
Type of integrated circuit: voltage reference source
Mounting: SMD
Operating temperature: -40...85°C
Maximum output current: 10mA
Tolerance: ±0.3%
Reference voltage: 1.235V
Quantity in set/package: 2500pcs.
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.32%
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Noise - 10Hz to 10kHz: 60µVrms
Part Status: Active
Current - Cathode: 10 µA
Current - Output: 20 mA
Мінімальне замовлення: 5
Мінімальне замовлення: 5
LT1004IDR-1-2 LT1004IDR-1-2 Виробник : Texas Instruments slvs022m.pdf?t.download=true&u=5oefqw V-Ref Fixed 1.235V 20mA 8-Pin SOIC T/R
товару немає в наявності