LT1009CDRG4
LT1009CDRG4 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009
Виробник: Texas Instruments
Voltage References 2.5-V Integrated Reference Circuit
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 757-766 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC VREF SHUNT 0.4% 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.4%, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: 25ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Supplier Device Package: 8-SOIC, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Part Status: Discontinued at Digi-Key, Current - Cathode: 400 µA, Current - Output: 10 mA.
Інші пропозиції LT1009CDRG4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LT1009CDRG4 Виробник : TI suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009 09+
LT1009CDRG4 LT1009CDRG4 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009 Description: IC VREF SHUNT 0.4% 8SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.4%
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: 25ppm/°C
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Supplier Device Package: 8-SOIC
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Current - Cathode: 400 µA
Current - Output: 10 mA