LT1009CLP
LT1009CLP TEXAS INSTRUMENTS
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009
Виробник: TEXAS INSTRUMENTS
Category: Reference voltage sources - circuits
Description: IC: voltage reference source; 2.5V; ±0.1%; TO92; bulk; 10mA
Type of integrated circuit: voltage reference source
Reference voltage: 2.5V
Tolerance: ±0.1%
Mounting: THT
Case: TO92
Operating temperature: 0...70°C
Kind of package: bulk
Maximum output current: 10mA
Quantity in set/package: 1000pcs.
на замовлення 935 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 7
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC VREF SHUNT 0.2% TO92-3, Tolerance: ±0.2%, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA), Temperature Coefficient: 25ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Through Hole, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Supplier Device Package: TO-92-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Part Status: Active, Current - Cathode: 400 µA, Current - Output: 10 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LT1009CLP LT1009CLP Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009 V-Ref Fixed 2.5V 10mA 3-Pin TO-92 Bulk
на замовлення 1000 шт:
Кількість Ціна
LT1009CLP LT1009CLP Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009 Description: IC VREF SHUNT 0.2% TO92-3
Tolerance: ±0.2%
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Temperature Coefficient: 25ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Supplier Device Package: TO-92-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Part Status: Active
Current - Cathode: 400 µA
Current - Output: 10 mA
Мінімальне замовлення: 226
Packaging: Bulk
Tolerance: ±0.2%
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Reference Type: Shunt
Part Status: Active
Current - Cathode: 400 µA
Current - Output: 10 mA
на замовлення 716 шт:
Мінімальне замовлення: 3
LT1009CLP LT1009CLP Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009 Voltage References 2.5V Micro Pwr A 595 -LT1009CLPM A 595-LT1009CLPM
на замовлення 263 шт:
Мінімальне замовлення: 3
LT1009CLP Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009 Shunt Voltage Reference; 2,5V; +/-0.2%; 25ppm/°C; 0°C ~ 70°C; Equivalent: LT1009CZ; LT1009CLPR; LT1009CLP STO1009clp
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 45 шт:
Мінімальне замовлення: 20
товару немає в наявності
товару немає в наявності