LT1009CLPM
LT1009CLPM Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009
Виробник: Texas Instruments
Description: IC VREF SHUNT 0.2% TO92-3
Tolerance: ±0.2%
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads
Temperature Coefficient: 25ppm/°C
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Supplier Device Package: TO-92-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Part Status: Active
Current - Cathode: 400 µA
Current - Output: 10 mA
на замовлення 32000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 307
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC VREF SHUNT 0.2% TO92-3, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±0.2%, Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads, Temperature Coefficient: 25ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Through Hole, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Supplier Device Package: TO-92-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Part Status: Active, Current - Cathode: 400 µA, Current - Output: 10 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LT1009CLPM LT1009CLPM Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009 V-Ref Fixed 2.5V 10mA 3-Pin TO-92 Ammo
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 384
Мінімальне замовлення: 384
LT1009CLPM LT1009CLPM Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009 Description: IC VREF SHUNT 0.2% TO92-3
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.2%
Reference Type: Shunt
Part Status: Active
Current - Cathode: 400 µA
Current - Output: 10 mA
Мінімальне замовлення: 4
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±0.2%
Current - Output: 10 mA
LT1009CLPM LT1009CLPM Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009 Voltage References 2.5-V Integrated Ref erence Circuit A 59 A 595-LT1009CLP