LT1009CLPR
LT1009CLPR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009
Виробник: Texas Instruments
Description: IC VREF SHUNT 0.2% TO92-3
Tolerance: ±0.2%
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads
Temperature Coefficient: 25ppm/°C
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Supplier Device Package: TO-92-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Part Status: Active
Current - Cathode: 400 µA
Current - Output: 10 mA
на замовлення 33266 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 372
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC VREF SHUNT 0.2% TO92-3, Tolerance: ±0.2%, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads, Temperature Coefficient: 25ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Through Hole, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Supplier Device Package: TO-92-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Part Status: Active, Current - Cathode: 400 µA, Current - Output: 10 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LT1009CLPR LT1009CLPR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009 V-Ref Precision 2.5V 10mA 3-Pin TO-92 T/R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 465
Мінімальне замовлення: 465
LT1009CLPR LT1009CLPR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009 Voltage References 2.5V Micro Pwr A 595 -LT1009CLP A 595-LT1009CLP
Мінімальне замовлення: 5
LT1009CLPR Виробник : TI suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009 99+
на замовлення 768 шт:
товару немає в наявності
товару немає в наявності
LT1009CLPR LT1009CLPR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009 Description: IC VREF SHUNT 0.2% TO92-3
Tolerance: ±0.2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Reference Type: Shunt
Current - Cathode: 400 µA
Current - Output: 10 mA
Tolerance: ±0.2%
Packaging: Cut Tape (CT)
Current - Output: 10 mA