LT1009CLPRE3
LT1009CLPRE3 Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009
Виробник: Texas Instruments
Description: IC VREF SHUNT 0.2% TO92-3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.2%
Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads
Temperature Coefficient: 25ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Supplier Device Package: TO-92-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Part Status: Obsolete
Current - Cathode: 400 µA
Current - Output: 10 mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC VREF SHUNT 0.2% TO92-3, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.2%, Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads, Temperature Coefficient: 25ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Through Hole, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Supplier Device Package: TO-92-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Part Status: Obsolete, Current - Cathode: 400 µA, Current - Output: 10 mA.
Інші пропозиції LT1009CLPRE3
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LT1009CLPRE3 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=26&gotoUrl=http%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009 Voltage References 2.5-V Integrated Reference Circuit