LT1009CPWR
LT1009CPWR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009
Виробник: Texas Instruments
Voltage References 2.5V Micro Pwr
на замовлення 1214 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC VREF SHUNT 0.4% 8TSSOP, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.4%, Package / Case: 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), Temperature Coefficient: 25ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA), Supplier Device Package: 8-TSSOP, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Part Status: Active, Current - Cathode: 400 µA, Current - Output: 10 mA.
Інші пропозиції LT1009CPWR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LT1009CPWR LT1009CPWR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009 V-Ref Fixed 2.5V 10mA 8-Pin TSSOP T/R
товару немає в наявності
товару немає в наявності
LT1009CPWR LT1009CPWR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009 Description: IC VREF SHUNT 0.4% 8TSSOP
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.4%
Package / Case: 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Temperature Coefficient: 25ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C (TA)
Supplier Device Package: 8-TSSOP
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Part Status: Active
Current - Cathode: 400 µA
Current - Output: 10 mA
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.4%
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Part Status: Active
Current - Cathode: 400 µA
Current - Output: 10 mA