LT1009ID
LT1009ID Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009
Виробник: Texas Instruments
V-Ref Fixed 2.5V 10mA 8-Pin SOIC Tube
на замовлення 600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 75
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC VREF SHUNT 0.4% 8SOIC, Packaging: Tube, Tolerance: ±0.4%, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: 35ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Supplier Device Package: 8-SOIC, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Part Status: Active, Current - Cathode: 400 µA, Current - Output: 10 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LT1009ID LT1009ID Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009 Description: IC VREF SHUNT 0.4% 8SOIC
Packaging: Tube
Tolerance: ±0.4%
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: 35ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Supplier Device Package: 8-SOIC
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Part Status: Active
Current - Cathode: 400 µA
Current - Output: 10 mA
на замовлення 1070 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
LT1009ID LT1009ID Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009 Voltage References 2.5V Micro Pwr A 595 -LT1009IDR A 595-LT1009IDR
на замовлення 997 шт:
Мінімальне замовлення: 3
LT1009ID LT1009ID Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009 V-Ref Fixed 2.5V 10mA 8-Pin SOIC Tube
товару немає в наявності
товару немає в наявності