LT1009IDR
LT1009IDR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009
Виробник: Texas Instruments
Description: IC VREF SHUNT 0.4% 8SOIC
Tolerance: ±0.4%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: 35ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Supplier Device Package: 8-SOIC
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Part Status: Active
Current - Cathode: 400 µA
Current - Output: 10 mA
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TEXAS INSTRUMENTS - LT1009IDR - Spannungsreferenz, Präzision, Shunt - fest, Produktreihe LT1009, 2.5V, SOIC-8, tariffCode: 85423990, rohsCompliant: YES, IC-Montage: Oberflächenmontage, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Referenzspannung, max.: 2.51V, IC-Gehäuse / Bauform: SOIC, Referenzspannung, min.: 2.49V, MSL: MSL 1 - unbegrenzt, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Temperaturkoeffizient: 20ppm/C, Eingangsspannung, max.: -, euEccn: NLR, Anzahl der Pins: 8Pins, Produktpalette: LT1009, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 85°C, Spannungsreferenz: Shunt, fest, Anfangsgenauigkeit: 0.2%, SVHC: No SVHC (27-Jun-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LT1009IDR LT1009IDR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009 V-Ref Fixed 2.5V 10mA 8-Pin SOIC T/R
на замовлення 507 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 388
на замовлення 507 шт:
Мінімальне замовлення: 19
LT1009IDR LT1009IDR Виробник : TEXAS INSTRUMENTS suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009 Description: TEXAS INSTRUMENTS - LT1009IDR - Spannungsreferenz, Präzision, Shunt - fest, Produktreihe LT1009, 2.5V, SOIC-8
tariffCode: 85423990
rohsCompliant: YES
IC-Montage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Referenzspannung, max.: 2.51V
IC-Gehäuse / Bauform: SOIC
Referenzspannung, min.: 2.49V
MSL: MSL 1 - unbegrenzt
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Temperaturkoeffizient: 20ppm/C
Eingangsspannung, max.: -
euEccn: NLR
Anzahl der Pins: 8Pins
Produktpalette: LT1009
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Spannungsreferenz: Shunt, fest
Anfangsgenauigkeit: 0.2%
SVHC: No SVHC (27-Jun-2018)
на замовлення 406 шт:
Мінімальне замовлення: 100
LT1009IDR LT1009IDR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009 Description: IC VREF SHUNT 0.4% 8SOIC
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.4%
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Part Status: Active
Current - Cathode: 400 µA
Current - Output: 10 mA
Мінімальне замовлення: 6
LT1009IDR LT1009IDR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009 Voltage References 2.5V Micro Pwr A 595 -LT1009ID A 595-LT1009ID
Мінімальне замовлення: 6
tariffCode: 85423990
rohsCompliant: YES
IC-Montage: Oberflächenmontage
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Referenzspannung, max.: 2.51V
IC-Gehäuse / Bauform: SOIC
Referenzspannung, min.: 2.49V
MSL: MSL 1 - unbegrenzt
usEccn: EAR99
Temperaturkoeffizient: 20ppm/C
Eingangsspannung, max.: -
euEccn: NLR
Anzahl der Pins: 8Pins
Produktpalette: LT1009
Betriebstemperatur, max.: 85°C
Spannungsreferenz: Shunt, fest
Anfangsgenauigkeit: 0.2%
SVHC: No SVHC (27-Jun-2018)
на замовлення 406 шт:
Мінімальне замовлення: 12
LT1009IDR Виробник : TI suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009 0001+
товару немає в наявності
товару немає в наявності
LT1009IDR Виробник : Texas Instruments lt1009.pdf VREF SHUNT PREC 2.5V 8-SOIC Група товару: Мікросхеми електроживлення Од. вим: шт