Продукція > TI > LT1009IDRG4
LT1009IDRG4 TI
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009
Виробник: TI
09+
на замовлення 1705 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис LT1009IDRG4 TI
Description: IC VREF SHUNT 0.4% 8SOIC, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±0.4%, Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), Temperature Coefficient: 35ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Surface Mount, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Supplier Device Package: 8-SOIC, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Part Status: Discontinued at Digi-Key, Current - Cathode: 400 µA, Current - Output: 10 mA.
Інші пропозиції LT1009IDRG4
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LT1009IDRG4 LT1009IDRG4 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009 Description: IC VREF SHUNT 0.4% 8SOIC
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±0.4%
Package / Case: 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Temperature Coefficient: 35ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Supplier Device Package: 8-SOIC
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Part Status: Discontinued at Digi-Key
Current - Cathode: 400 µA
Current - Output: 10 mA
товару немає в наявності
LT1009IDRG4 LT1009IDRG4 Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009 Voltage References 2.5V Integr Ref Circuit