LT1009ILP
LT1009ILP Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009
Виробник: Texas Instruments
V-Ref Fixed 2.5V 10mA 3-Pin TO-92 Bulk
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC VREF SHUNT 0.2% TO92-3, Tolerance: ±0.2%, Packaging: Bulk, Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA), Temperature Coefficient: 35ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Through Hole, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Supplier Device Package: TO-92-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Part Status: Active, Current - Cathode: 400 µA, Current - Output: 10 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LT1009ILP LT1009ILP Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009 Description: IC VREF SHUNT 0.2% TO92-3
Tolerance: ±0.2%
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA)
Temperature Coefficient: 35ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Supplier Device Package: TO-92-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Part Status: Active
Current - Cathode: 400 µA
Current - Output: 10 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 226
Packaging: Bulk
Tolerance: ±0.2%
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Reference Type: Shunt
Part Status: Active
Current - Cathode: 400 µA
Current - Output: 10 mA
Мінімальне замовлення: 3
LT1009ILP LT1009ILP Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009 Voltage References 2.5V Micro Pwr A 595 -LT1009ILPR A 595-LT1009ILPR
Мінімальне замовлення: 3
LT1009ILP Виробник : TI suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009
на замовлення 300 шт:
LT1009ILP LT1009ILP Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009 V-Ref Fixed 2.5V 10mA 3-Pin TO-92 Bulk
товару немає в наявності