LT1009ILPR
LT1009ILPR Texas Instruments
suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009
Виробник: Texas Instruments
V-Ref Precision 2.5V 10mA 3-Pin TO-92 T/R
на замовлення 1061 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 283
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC VREF SHUNT 0.2% TO92-3, Tolerance: ±0.2%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads, Temperature Coefficient: 35ppm/°C, Output Type: Fixed, Mounting Type: Through Hole, Reference Type: Shunt, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA), Supplier Device Package: TO-92-3, Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V, Part Status: Active, Current - Cathode: 400 µA, Current - Output: 10 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LT1009ILPR LT1009ILPR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009 Description: IC VREF SHUNT 0.2% TO92-3
Tolerance: ±0.2%
Packaging: Bulk
Package / Case: TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Formed Leads
Temperature Coefficient: 35ppm/°C
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Reference Type: Shunt
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (TA)
Supplier Device Package: TO-92-3
Voltage - Output (Min/Fixed): 2.5V
Current - Cathode: 400 µA
Current - Output: 10 mA
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 363
LT1009ILPR LT1009ILPR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009 V-Ref Precision 2.5V 10mA 3-Pin TO-92 T/R
Мінімальне замовлення: 455
Мінімальне замовлення: 455
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±0.2%
Output Type: Fixed
Mounting Type: Through Hole
Reference Type: Shunt
Part Status: Active
Current - Cathode: 400 µA
Current - Output: 10 mA
на замовлення 410 шт:
Мінімальне замовлення: 5
LT1009ILPR LT1009ILPR Виробник : Texas Instruments suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009 Voltage References 2.5V Micro Pwr A 595 -LT1009ILP A 595-LT1009ILP
Мінімальне замовлення: 5
Мінімальне замовлення: 10
LT1009ILPR LT1009ILPR Виробник : TEXAS INSTRUMENTS suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009 Category: Reference voltage sources - circuits
Description: IC: voltage reference source; 2.5V; ±0.2%; TO92; reel; 10mA
Kind of package: reel
Case: TO92
Type of integrated circuit: voltage reference source
Mounting: THT
Operating temperature: -40...85°C
Maximum output current: 10mA
Tolerance: ±0.2%
Reference voltage: 2.5V
Quantity in set/package: 2000pcs.
на замовлення 195 шт:
Мінімальне замовлення: 6
LT1009ILPR suppproductinfo.tsp?distId=10&gotoUrl=https%3A%2F%2Fwww.ti.com%2Flit%2Fgpn%2Flt1009
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Tolerance: ±0.2%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Part Status: Active
Current - Output: 10 mA