Продукція > ANALOG DEVICES > LT3008ITS8-2.5#TRMPBF
LT3008ITS8-2.5#TRMPBF
LT3008ITS8-2.5#TRMPBF Analog Devices
4F3C3D2D4E68B3BAA0EC753EC95F2ECF1438E0FB5DB07D4DD05C12DD1371CE40.pdf
Виробник: Analog Devices
LDO Voltage Regulators 3 A IQ, 20mA, 45V L Drop Lin Regs
на замовлення 1363 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LT3008ITS8-2.5#TRMPBF LT3008ITS8-2.5#TRMPBF Виробник : Analog Devices Inc. 3008fc.pdf Description: IC REG LINEAR 2.5V 20MA TSOT23-8
на замовлення 856 шт: