Продукція > L-COM > LT989W-15M20V1E22
LT989W-15M20V1E22
LT989W-15M20V1E22 L-COM
2915124.pdf
Виробник: L-COM
Description: L-COM - LT989W-15M20V1E22 - LEVEL TRANSMITTER, 0-15MH2O/OIL, 24VDC
tariffCode: 90322000
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
directShipCharge: 25
usEccn: EAR99
Produktpalette: LT989W Series
SVHC: No SVHC (17-Dec-2014)
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: L-COM - LT989W-15M20V1E22 - LEVEL TRANSMITTER, 0-15MH2O/OIL, 24VDC, tariffCode: 90322000, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, rohsCompliant: YES, euEccn: NLR, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, directShipCharge: 25, usEccn: EAR99, Produktpalette: LT989W Series, SVHC: No SVHC (17-Dec-2014).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LT989W-15M20V1E22 Виробник : L-Com LT989W-15M20V1E22
на замовлення 5 шт:
Кількість Ціна
LT989W-15M20V1E22 LT989W-15M20V1E22 Виробник : L-com Description: 0~15MH2O/OIL, 4~20MA OUTPUT, 11~
Packaging: Bag
Output Type: Analog
Voltage Rating: 11V ~ 28V
Mounting Type: Cable Mount
Type: Liquid
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Output Configuration: 4mA ~ 20mA
Material - Housing & Prism: Stainless Steel
Current: 20 mA