Продукція > WENRUN > LTD036AUE-101C-03
LTD036AUE-101C-03
LTD036AUE-101C-03 WENRUN
LTD036AUE-101C.pdf
Виробник: WENRUN
Category: 7-segment LED displays
Description: Display: LED; 7-segment; 9.14mm; 0.36"; No.char: 3; red; 6.5mcd
Type of display: LED
Kind of display: 7-segment
Digit height: 9.14mm; 0.36"
Number of characters: 3
Colour: red
Luminosity: 6.5mcd
Common electrode: cathode
Dimensions: 14x22.5mm
Mounting: THT
Wavelength: 640nm
на замовлення 1190 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: 7-segment LED displays, Description: Display: LED; 7-segment; 9.14mm; 0.36"; No.char: 3; red; 6.5mcd, Type of display: LED, Kind of display: 7-segment, Digit height: 9.14mm; 0.36", Number of characters: 3, Colour: red, Luminosity: 6.5mcd, Common electrode: cathode, Dimensions: 14x22.5mm, Mounting: THT, Wavelength: 640nm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LTD036AUE-101C-03 Виробник : Wenrun LTD036AUE-101C.pdf Світлодіодний семисегментний індикатор, Розм = 14 х 22,5 мм, Uживл, В = 2,0...2,5, Колір = червоний, Розм. симв, мм = 9,14 (висота), Тексп, °C = -40...+85, К-сть знаків = 3,... Група товару: Оптоелектроніка Корпус: 14x22.5mm Од. вим: шт