LTF12IC2LDQ
LTF12IC2LDQ Banner Engineering
194136.pdf
Виробник: Banner Engineering
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SENSOR OPTICAL 5-1200CM ANALOG, Packaging: Box, Output Type: Analog, Sensing Distance: 1.97" ~ 472.44" (5 ~ 1200cm), Operating Temperature: -20°C ~ 55°C, Voltage - Supply: 12V ~ 30V, Part Status: Active, Current - Supply: 85 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Box
Output Type: Analog
Sensing Distance: 1.97" ~ 472.44" (5 ~ 1200cm)
Operating Temperature: -20°C ~ 55°C
Voltage - Supply: 12V ~ 30V
Part Status: Active
Current - Supply: 85 mA