LTF3020T-1R2N-D
LTF3020T-1R2N-D TDK Corporation
inductor_automotive_power_ltf3020-d_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FIXED IND 1.2UH 1.91A 53MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±30%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.177" L x 0.118" W (4.50mm x 3.00mm)
Type: Drum Core, Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C
DC Resistance (DCR): 53mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 1.52A
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 1 MHz
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Part Status: Active
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 1.91 A
на замовлення 1171 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 1.2UH 1.91A 53MOHM SMD, Tolerance: ±30%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.177" L x 0.118" W (4.50mm x 3.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Drum Core, Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C, DC Resistance (DCR): 53mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 1.52A, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 1 MHz, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Part Status: Active, Inductance: 1.2 µH, Current Rating (Amps): 1.91 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
LTF3020T-1R2N-D LTF3020T-1R2N-D Виробник : TDK inductor_automotive_power_ltf3020-d_en.pdf Power Inductors - SMD 1.2uH 0.044ohm 1.52A
на замовлення 945 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
LTF3020T-1R2N-D LTF3020T-1R2N-D Виробник : TDK Corporation inductor_automotive_power_ltf3020-d_en.pdf Description: FIXED IND 1.2UH 1.91A 53MOHM SMD
Tolerance: ±30%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Type: Drum Core, Wirewound
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ferrite
Part Status: Active
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 1.91 A